Gossip

SHFRYTËZON MBIEMRIN E NJËJTË ME YLLIN E CHELSEAT/ Olya Abramovich, një “yll në ngritje” në fushën e modës (FOTO)

Olya Abramovich është një nga “yjet në ngritje” të modës, pasi në pak muaj ka arritur të mbledhë rreth vetes më tepër se 1.5 milionë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram.

Bukuroshja ruse ka shfrytëzuar mjaft mirë edhe mbiemrin që mban, i njëjti me manjatin e Chelseat, Roman Abramovich, ndonëse me këtë të fundit nuk e lidh asgjë përveç mbiemrit dhe shtetësisë.

Olya është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke postuar vazhdimisht foto joshëse, ndërsa për mediat ruse ka treguar se ka arritur të nënshkruajë tashmë edhe kontratat e para të sponsorizimit me kompani veshjesh.

 

Related posts

SJELL VERËN PARA KOHE/ Bashkëshortja e yllit të Sassuolos shijon rrezet e diellit me bikini (FOTO)

Delo.autor

Lorik CANA sërish BABA/ Zbulohet GJINIA dhe EMRI i FËMIJËS që do të vij në jetë…(FOTO)

Isa.Autor

“VERA NUK KA IKUR AKOMA”/ Për ish bashkëshorten e Valon Behramit, është ende shumë nxehtë

Isa.Autor

Leave a Comment