Champions League Futboll Sport

CHAMPIONS PËR TË RINJ/ Shikoni si talenti i PSG-së turpëron portierin e Real Madrid (VIDEO)

PSG dhe Real Madrid po përballen në Champions Leaguen e të rinjve.

Pjesa e parë e këtij takimi është mbyllur në avantazh 1-0 për francezët, që kanë gjetur golin me talentin Xavi Simons, i transferuar këtë verë me kosto zero nga Barça në Paris.

16-vjeçari ka gjetur rrjetën pas një gafe të portierit të madrilenëve që ka ardhur për shkak të presingut Simons.

Related posts

Shënimi i golave, befasi në kuotat që kanë Ronaldo dhe Lewandowski

Sadik.Autor

ZYRTARE/ Joao Cancelo firmos me Manchester Cityn

bora.autor

ÇFARË PO NDODH TEK INTERI/ Tre DISFATAT e zikaltërve. Nga eleminimi tek mposhtja nga vendi i 18

Delo.autor

Leave a Comment