Bundesliga Futboll Sport

E BUJSHME NGA GJERMANIA/ Prokuroria e Munihut hap hetim ndaj futbollistit të Bayern…

Mediat  gjermane së fundmi kanë zbuluar se prokuroria ka hapur një hetim ndaj Jerome Boateng.

Bëhet fjalë për dyshime se ka dhunuar ish të dashurën e tij.

Prokuroria e Munihut dyshon se ylli i Bayern Munich është fajtor dhe ka nisur hetimet me ndihmën e policisë.

Megjithatë, gjykata nuk ka vendosur të akuzojë zyrtarisht mbrojtësin, por kjo është diçka që mund të ndryshojë në të ardhmen nëse grumbullohen prova të mjaftueshme.

Related posts

Neymar te Real Madrid, gjithçka vendoset nga Ronaldo

Q.Autor

Memushaj si “dhuratë” për Vitin e Ri, kërkohet nga Chievo e Frosinone

Q.Autor

Ndaj Las Palmas nuk luan Cristiano Ronaldo

Sadik.Autor

Leave a Comment