Bundesliga Futboll Sport

E BUJSHME NGA GJERMANIA/ Prokuroria e Munihut hap hetim ndaj futbollistit të Bayern…

Mediat  gjermane së fundmi kanë zbuluar se prokuroria ka hapur një hetim ndaj Jerome Boateng.

Bëhet fjalë për dyshime se ka dhunuar ish të dashurën e tij.

Prokuroria e Munihut dyshon se ylli i Bayern Munich është fajtor dhe ka nisur hetimet me ndihmën e policisë.

Megjithatë, gjykata nuk ka vendosur të akuzojë zyrtarisht mbrojtësin, por kjo është diçka që mund të ndryshojë në të ardhmen nëse grumbullohen prova të mjaftueshme.

Related posts

Liverpooli thellon shifrat, shënon golin e radhës Shaqiri (VIDEO)

Delo.autor

NIS REVOLUCIONIN NGA THEMELET/ Juventusi ofron 50 milionë euro për talentin e Serie A…

Delo.autor

E PABESUESHME/ Tifozi e rrëzon pak kilometra nga fundi, shikoni çfarë i bën çiklisti (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment