Ekskluzive Futboll Seria A Sport

U ZYRTARIZUA TE “ZIKALTËRIT”/ Flet Alexis Sanchez: Ja pse dua të luaj më shumë tek Inter

“Tek Manchester United isha i lumtur. Por siç u thoja gjithmonë miqve të mi, dua të luaj më shumë.

” Alexis Sanchez, nënshkrimi i ri i Interit, foli për “BBC” në lidhje me transferimin e tij nga Djajtë e Kuq tek “Zikaltërit”:

“Nëse do të kisha qenë në gjendje të luaja më shumë do të kisha bërë më mirë. Ndonjëherë unë luaja për 60 minuta, kështu që Herën tjetër nuk luajta, pa e ditur kurrë pse, u ndjeva mirë.

Related posts

Botërori nxit shqiptarët drejt kumarit, pikat e basteve fitojnë miliona lekë

Isa.Autor

GABIMI TRASHANIK I GRIEZMANN/ Publikon pozën e shokut të ri të skuadrës dhe më pas… (FOTO)

Delo.autor

BARCELONA-REAL MADRID/ “El Clasico” vjen më i zjarrtë se kurrë, gati për të pushtuar Spanjën

Delo.autor

Leave a Comment