Futboll Sport

EURO 2020/ Zvicra dhuron spektakël, futbollisti i Milanit shënon super gol. Ja “MAGJIA” (VIDEO)

Ndeshja me Zvicrës dhe Gjibraltarit, e vlefshme për Grupin D të kualifikueseve për Euro 2020 është zhbllokuar në minutat e fundit të pjesë së parë.

Në minutën e fundit të kohës shtesë ka ardhur edhe goli i tretë i vendasve, i realizuar nga mbrojtësi i Milan-it, Ricardo Rodriguez.

Related posts

Mbi 100 mijë reagime në “Twitter” pas vetëm pak minutave për atë që i bëri vetes ylli i Belgjikës pasi shënoi gol Januzaj

Sadik.Autor

ZYRTARE/ Shkëndija godet në merkato, transferon mesfushorin e Kombëtares…

Delo.autor

Pësoi dëmtim të frikshëm, Sane i rikthen buzëqeshjen Pep Guardiola-s

Q.Autor

Leave a Comment