Gossip

FUTBOLLISTI ROMANTIK I PARTIZANIT/ Trëndafila dhe tullumbace për të fejuarën (FOTO)

Këtë sezon Partizani afroi në skuadër futbollistin nga Venezuela Aristoteles Romero. 23-vjeçari, i cili ka mbërritur te kampionët e Shqipërisë në formulën e huazimit nga skuadra italiane e Krotones, njihet për shpirtin e tij luftarak. Por, jashtë fushe ai me sa duket është krejt e kundërta.

Këtë gjë e dëshmojnë postimet që ai i kushton të fejuarës së tij në rrjetet sociale.

Së fundmi, Romero e ka surprizuar partneren e tij Raulmilar Diaz në një mënyrë mjaft romantike, duke i dhuruar një puthje, ndërkohë që në sfondin e dhomës dallohen një zemër me petale trëndafilash si dhe tullumbace të shumtë.

Romero jeton në kryeqytet në një apartament superluksoz me qira.

 

Related posts

PO SHIJON PUSHIMET NË ISHULLIN LUKSOZ/ Wanda Nara “ÇMEND” rrjetin me pozat provokuese (FOTO)

Delo.autor

“Djemtë nuk luajnë dhe kjo ma thyen zemrën”, Beckham-it futbollin ai trashëgon vajza (FOTO)

Sadik.Autor

ICARDIT NUK I NDALEN TELASHET FAMILJARE/ Ja çfarë ka bërë këtë herë Wanda Nara (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment