Futboll Sport

JA KUSH E FITON/ Shpallet goli më i bukur i javës në Champion

UEFA ka përzgjedhur “Golin e Javës” në ndeshjen e parë të këtij sezoni në Champions League.

Ky vlerësim ka shkuar për Juan Cuadrado të Juventusit, që shënoi një supergol ndaj Atletico Madrid.

Goli i kolumbianit u votua më shumë nga tifozët, duke lënë pas golin e Angel Di Maria ndaj Real Madrid, atë të Lucas Moura ndaj Olympiacos dhe golin e Edson Alvarez (Ajax) ndaj Lille.

 

 

Related posts

A ka një mundësi reale që Paul Pogba të shkojë te Real Madridi?

Q.Autor

Fakiç: Kohët e fundit ka patur shumë aludime për Skënderbeun, këtë vit duam edhe Kupën

Sadik.Autor

14 GOLA NË 4 NDESHJE NË SUPERIORE/ Bylisi shuplakë Flamurtarit, Laçi shmang humbjen në fund. Ja rezultatet

Delo.autor

Leave a Comment