Futboll Sport

“ATA DINË TË LUAJNË”/ Cassano flet hapur: Ja kush e fiton titullin këtë sezon në Serie A

Ish-sulmues i Interit dhe Milanit, Antonio Cassano ka dhënë mendimin e tij për “Scudetton”.

Transferimet e emrave si Lukaku, Sanchez e Sensi duket se kanë lënë përshtypje të mirë tek ish lojtari i Romës.

“Inter do ta fitojë Scudetton”, ka thënë Cassano për ‘Corriere della Sera’.

“Fiorentina e mikut tim Montella do të jetë befasia e sezonit. Ata dinë të luajnë”, vijoi italiani.

Inter e ka nisur mjaft mirë edicionin e ri në Serie A, duke marrë 3 fitore në po aq ndeshje për të marrë kreun e renditjes me pikë maksimale.

Related posts

I BEFASON TË GJITHË/ Messi del nga vetja, shkëmben puthje të zjarrta me… (VIDEO)

Delo.autor

TIFOZERIA E FIORENTINAS KUNDËR RIBERY/ “Ultrasit”: Laj gojën para se…

Delo.autor

SFIDA KUALIFIKUESE “EURO 2020″/ Caktohet gjyqtari i sfidës Shqipëri-Moldavi, ja emri

Delo.autor

Leave a Comment