Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Nis sfida mes Armenisë dhe Italisë

Nis ndeshja Eliminatore “Euro 2020” në Erevan mes Armenisë dhe italisë.

Armenia për të arritur një rezultat prestigjoz dhe për të mbajtur ndezur shpresat për kualifikim, Italia për të vazhduar rrugëtimin në krye të Grupit J për kualifikueset e Euro 2020.

Roberto Mancini ka befasuar me formacionin, duke qenë se titullar në mesfushë ka hedhur Barella, që te Interi është rezervë. Edhe pse trajneri tha se Sensi ishte gati për nga minuta e parë, ndryshoi mendje sot. Balotazhin Belotti-Immobile e ka fituar “gjeli” i Torinos.

 

Nis sfida

LIVE/ Armeni-itali 0-0

Related posts

FUNDI I NJË EPOKE/ FOTOT e lamtumirës së Messit që po bëjnë xhiron e botës

Delo.autor

STATISTIKAT/ Reali i Madridit dhe Barcelona janë skuadrat goleadore në “Rusi 2018” (FOTO)

Isa.Autor

MARRËVESHJA DREJT FINALIZIMIT/ Shkëmbim mes Atletico Madrid dhe Arsenal për yjet…

Delo.autor

Leave a Comment