Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Bayern Munich-Crvena Zvezda. Rezultati 2-0

Bayern Munich pret mbrëmjen e sotme në shtëpi Crvena Zvezdën e vlefshme për fazë e grupeve të Champions League.

Bavarezët do të zbresin në fushën e lojës me një ndryshim në formacion pasi në qendër të mbrojtjes nuk do të aktivizohet Boateng por Pavard. Francezi luan si mbrojtës i djathtë por në ndeshjen e sotme do të luaj si qendërmbrojtës. Jashtë formacioni është lënë dhe Muller.

Ndërsa nga ana tjetër serbët do të aktivizohen me formacionin e tyre më të mirë të mundshëm.

 

 

LIVE/ Bayern Munich – Crvena Zvezda 2-0

 

MINUTA 80/ Bayern dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Robert Lewandowski.

Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 34/ Bayern kalon në avantazh me golin e shënuar nga Kingsley Coman.

Nis sfida

Related posts

Valentino Rossi optimist: Franca, pistë ideale për Yamaha…

Sadik.Autor

NJIHET SI NDËR FUTBOLLISTËT MË HUMANË NË BOTË/ Ronaldo bën gjestin e madh për Ramazan, ja sa para dhuron

Delo.autor

“SYNOJMË FITOREN”/ Cungu: Duam pikë të plota me Kamzën, Cale edhe sikur të vinte…

Isa.Autor

Leave a Comment