Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Champions Napoli-Liverpool, nis pjesa e dytë. Rezultati 0-0

Napoli dhe Liverpool zhvillojnë përballjen e parë në fazën e grupeve të Ligës së Kampionëve.

Elseid Hysaj te vendasit dhe Alisson te miqtë janë dy mungesat më të rëndësishme për klubet përkatëse.

 

LIVE/ Napoli – Liverpool 0-0

 

Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë me porta të paprekura.

Nis sfida

Related posts

FEMRA DHE DROGË/ PLAS SKANDALI: Futbollistët e Arsenalit HARBOHEN në festën me ALKOOL (VIDEO)

Isa.Autor

JUVENTUS-ATLETICO MADRID/ Askush si Ronaldo, shënon të tretin me penallti

Delo.autor

U KRITIKUA PASI REFUZOI TË FESTONTE GOLIN/ Perez i tregon derën e largimit Gareth Bales tek…

Delo.autor

Leave a Comment