Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja eliminatore Gjermani-Holandë, mbyllet pjesa e parë. Rezultati 1-0

Luhen ditën e sotme, takimet e radhës të vlefshme për eliminatoret e Europianit 2020. Padyshim që e gjithë vëmendja është te supersfida mes Gjermanisë dhe Holandës që do të zhvillohet në Hamburg. Ky takim është i vlefshëm për Grupin C.

Një përballje klasike e futbollit europian, teksa kjo do të jetë ndeshja e kthimit. Në sfidën e parë në Holandë, “pancerat” triumfuan me rezultatin 2-3.

 

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA E 9/ Gjermania kalon në avantazh me golin e shënuar nga Serge Gnabry.

Nis sfida

LIVE/ Gjermani-Holandë 1-0

Related posts

DY DITË PARA FINALES SË MADHE/ Tifozët e Liverpoolit nisen drejt Kievit. Këndojnë… (VIDEO)

Sadik.Autor

NUK NDALEN NË MERKATO/ “Blutë e Londrës” i rrëmbejnë talentin Manchester United, ja emri

Delo.autor

NJË PËRBALLJE TEPËR E TENSIONUAR/ Raste të shumta shënimi, Luftëtari dhe Bylisi ndajnë pikët

Delo.autor

Leave a Comment