Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Frankfurt-Arsenal, nis pjesa e dytë. Rezultati 0-1

Po luhet ndërmjet Frankfurt dhe Arsenalit e vlefshme për javën e parë në fazën e grupeve të Europa Leagues.

Në këtë ndeshje Emery do të startoj me dy futbollistët shqiptar, Granit Xhakën dhe Shkodran Mustafin.

 

 

LIVE/ Frankfurt – Arsenal 0-1

 

Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë.

MINUTA 38/ Arsenal kalon në avantazh me golin e shënuar nga Joseph Willock.

Nis sfida

Related posts

KORONAVIRUSI/ I ekspozuar ndaj COVID-19, legjenda Pele merr masën drastike për veten

Delo.autor

“PAMJET QË BËNË XHIRON E BOTËS”/ Ja 11 dëmtimet më të frikshme në Premier League (FOTO)

Delo.autor

JUVENTUS-ATALANTA/ Shtanget “Zonja e Vjetër”, Josip Ilicic shënon me portën bosh (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment