Gossip

MIRËSERDHME! Një vogëlushe i shtohet familjes Xhaka (FOTO)

Ylli i futbollit, Granit Xhaka ka mirëpritur sot një fëmijë në familjen e tij.

Vajza e xhaxhait të tij, Agnesa është bërë nënë. Këtë e ka bërë të ditur gruaja e Granitit, e cila publikoi fotografinë e foshnjes së porsalindur.

Së shpejti, edhe Leonita e Graniti do të bëhen prindër për herë të parë, por ende nuk dihet gjinia e fëmijës së tyre.

Related posts

DUKE DARKUAR ME NJË VAJZË TJETËR/ Dibala-Oriana në krizë për një… “tradhti”

Delo.autor

Georgina me fëmijët e CR7: Mami i ndihmon të bëhen të fortë

Q.Autor

BOMBASTIKE/ Belen RODRIGUEZ “përmbys” Instagramin dhe e pranon: Jam e… (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment