Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Frankfurt-Arsenal. Rezultati 0-2

Po luhet ndërmjet Frankfurt dhe Arsenalit e vlefshme për javën e parë në fazën e grupeve të Europa Leagues.

Në këtë ndeshje Emery do të startoj me dy futbollistët shqiptar, Granit Xhakën dhe Shkodran Mustafin.

 

 

LIVE/ Frankfurt – Arsenal 0-2

MINUTA 85/ Arsenal dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Bukayo Saka.

Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë.

MINUTA 38/ Arsenal kalon në avantazh me golin e shënuar nga Joseph Willock.

Nis sfida

Related posts

Massimiliano Allegri zbulon të ardhmen në fund të sezonit

Sadik.Autor

NGA MODRIC TEK BENZEMA/ Zbulohen 20 më të mirët e janarit dhe surprizat nuk mungojnë

Delo.autor

DO-RE-MI-FA-GOL/ Ja futbollistët që bënë edhe muzikë (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment