Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Frankfurt-Arsenal. Rezultati 0-3

Po luhet ndërmjet Frankfurt dhe Arsenalit e vlefshme për javën e parë në fazën e grupeve të Europa Leagues.

Në këtë ndeshje Emery do të startoj me dy futbollistët shqiptar, Granit Xhakën dhe Shkodran Mustafin.

 

 

LIVE/ Frankfurt – Arsenal 0-3

MINUTA 88/ Arsenal shënon golin e tretë falë Pierre-Emerick Aubameyang.

MINUTA 85/ Arsenal dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Bukayo Saka.

Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë.

MINUTA 38/ Arsenal kalon në avantazh me golin e shënuar nga Joseph Willock.

Nis sfida

Related posts

KORONAVIRUSI/ Sulmuesi-mjek: Nëse Spanja ka nevojë, jam gati për këtë luftë! (VIDEO)

Delo.autor

Tranferimi i Ronaldos te Juventus, flet legjenda e Realit: Perez u tregua shumë…

Isa.Autor

LUKAKU-LAUTARO SHKËLQEJNË TEK INTER/ Ja si lindi dyshja që urren jetën e natës

Delo.autor

Leave a Comment