Futboll Kategoria Superiore Sport

LUAJTI ME TIRANËN SEZONIN E KALUAR/ Futbollisti i Bylisit provokon “Demat e Kuq” pas ndeshjes (FOTO)

Pas barazimit me skuadrën e Partizanit, lojtari Bylisit, Jurgen Goxha, që në sezonin e shkuara ka qenë pjesë e Tiranës, ka hedhur në rrjetet sociale dy foto provokuese.

Goxha ka provokuar të kuq, si pjesë e Tiranës sezonin e shkuar, por edhe si lojtar i Bylisit, dhe në foton e tij dallohej qartë mbishkrimi “Po Qytetin kush ja u boni? A e njifni babën ju? Një provokim që vjen jo pas një barazimi dramatik me ballshiotët, por edhe një javë nga derbi me Tiranën.

Jurgen Goxha u bë pjesë e Bylisit në merkaton verore, ndërsa në sfidën ndaj të kuqve ka qenë një nga lojtarët e dalluar në qendër të mbrojtjes. Goxha në këto javë të para ka bërë një paraqitje të mirë me ballshiotët në kampionat dhe në Kupën e Shqipërisë.

Image

Image

© SYRI.net

Related posts

Andi Lila nuk i ndahet Gjirokastrës, bën bashkë dy presidentët dhe vulos Europën (FOTO)

Sadik.Autor

Ronaldo nuk ka faj/ Vështirësitë janë te Real Madrid ..

Q.Autor

TRAJNERI NUK E DO NË SEZONIN E RI/ “Fantazisti” Ozil nuk pranon të largohet, ja shkaku befasues

Delo.autor

Leave a Comment