Gossip

NGREN TEMPERATURAT ME LINJAT E SAJ TRUPORE/ Pasi magjepsi Thibo Courtois, tani radhën e ka rrjeti (FOTO)

E dashura e portierit të Real Madrid, Thibo Courtois, po ‘çmend’ rrjetin me format e saj trupore.

Bukuroshja italiane, Sara Soldati, poston vazhdimisht foto, duke “ngritur temperaturat” edhe te milionat e ndjekësve që ka në internet.

Dhe duke parë fotografitë e saj nuk është e vështirë për ta kuptuar se përse Courtois është i dashuruar “kokë e këmbë”  më të.

Belgu ka disa muaj që është me modelen e njohur italiane. Pasi martesa me Marta Dominguez me të cilën ka dhe dy fëmijë, dështoi.

Related posts

Martohet Cristiano Ronaldo? Diamant në gishtin e Georginës! (FOTO)

Sadik.Autor

ËSHTË NJË FANSE E MADHE E FUTBOLLIT/ Tereze Kalman një “bombë” seksi, që adhuron Messin dhe CR7 (FOTO)

Delo.autor

JO VETËM KARRIERA/ Adrianos po i shkatërrohet jeta. Borxhet e detyrojnë të shesë…

Delo.autor

Leave a Comment