Gossip

NJIHUNI ME TIFOZEN MË SEKSI NË SERIE A/ Bukuroshja shfaq linjat e saj trupore që të lë pa fjalë (FOTO)

Alice Bertoletti, është një modele superseksi nga Firence që ka në zemër skuadrën e Fiorentinës dhe këtë e tregoi edhe në programin televiziv “Ciao Darwin” kur mori pjesë si rivale e Juventusit në puntatën e skuadrave të tjera kundër bardhezinjëve.

Megjithatë në Instagram Alice është në zemrat e tifozëve të të gjitha skuadrave të Serie A me tatuazhet, linjat e saj seksi dhe format trupore që të lënë pa fjalë.

Related posts

ME TOP OSE PA TOP/ Jessica TË LË PA FJALË me format BOMBASTIKE (FOTO)

Isa.Autor

NDIHEMI KRENAR/ Granit Xhaka iu bashkohet yjeve të sportit në një mision special (FOTO)

Delo.autor

(FOTO) Kejvina Kthella “çmend” Strakoshën, publikohen komentet plot dashuri mes tyre

Q.Autor

Leave a Comment