Futboll Premier League Sport

NUK E KA NISUR NË MËNYRËN E DUKUR KAMPIONATIN/ Solskjaer do të ndërtojë një ekip ëndrrash, ja plani i tij

Manchester United nuk e ka nisur në mënyrën e duhur kampionatin, me 1 fitore, 2 barazime dhe 1 humbje të marra pas katër javëve të para.

Për këtë arsye, trajneri Ole Gunnar Solskjaer duket se do të përdorë merkaton e janarit për të ndërtuar një skuadër ëndrrash në merkaton e janarit.

Sipas Manchester Eveneing Neës, në fakt, “Djajtë e Kuq” do të kërkojnë të sigurojnë katër yje në sesionin e ardhshëm të merkatos: Eriksen, Milinkovic-Savic, Sancho dhe Dybala.

Related posts

EUROPA LEAGUE/ Molde-Laçi: Ja formacionet zyrtare, kurbinasit me 5 mbrojtës (FOTO)

Isa.Autor

Bashkëshortja e gjyqtarit të finales, një “bombë shpërthyese” (FOTO)

Sadik.Autor

Tirana njofton tjetër prezantim, ganezi Atingah nënshkruan për 3 sezone

Isa.Autor

Leave a Comment