Futboll La Liga Sport

SFIDA ME “KATALANASIT”/ Valencia shkarkon papritur trajnerin…

Vendim i papritur i drejtuesve të Valencias vetëm pak ditë para transfertës tepër të vështirë në “Camp Nou” ndaj Barcelonës.

Klubi valencian ka njoftuar shkarkimin nga detyrë të trajnerit Marcelino.

Në fakt, 54-vjeçari kishte mosmarrëveshje me pronarët e klubit, duke mos e fshehur zhgënjimin për merkaton e dobët të kryer gjatë kësaj vere.

Skuadra, tri ditë para sfidës me “blaugranat” i është besuar Albert Celades, ish-futbollistit të Barcelonës dhe Real Madridit.

Related posts

E ironizuan në rrjete sociale, Strakosha “kapet” me tifozët e Romës: Ju kujtoj 26 majin! (FOTO)

Sadik.Autor

Largohet pas 25 vitesh të mrekullueshme/ Ish-futbollisti i Juventusit thotë fjalët e fundit

Isa.Autor

Zbuloni arsyen përse ndeshjet e fundit të Botërorit luhen në të njëjtin orar… (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment