Futboll Sport

SHËNON RONALDO/ Shikoni reagimin e 4 fëmijëve të tij nga shtëpia! (VIDEO)

Cristiano Ronaldo theu një tjetër rekord me fanellën e kombëtares portugeze.

Sulmuesi 34 vjeçar u ngjit në krye të listës së golashënuesve në kualifikueset e Europianit.

Georgina Rodriguez, partnerja e futbollistit, ka publikuar një video në Instagram me 4 fëmijët e Ronaldos të cilët luajnë në ambiente shtëpie.

” Fituese, unike, e pandalshme, e pazëvendësueshme, e paimitueshme, e papërballueshme Dashuria ime, ne ju duam dhe jemi krenarë për ju” , ka shkruar ajo.

Ndërsa në imazhe, ne mund të shohim Alana Martina dos Santos Aveiro, Cristiano Jr, Eva Maria Dos Santos dhe Mateo Ronaldo që shprehin gëzimin e tyre ndërsa babai shfaqet në televizor.

5 herë fituesi i “Topit të Artë” me katër golat e shënuar ndaj Lituanisë, CR7-ta u ngjit në kuotën e 25 golave duke lënë pas Kean. Gjithashtu Cristiano Ronaldo ka arritur tu shënojë 40 kombëtareve te ndryshme.

Related posts

FENERBAHÇE KËRKON NJË TJETËR KOSOVAR NË EKIP/ Drejt kampionatit turk në janar titullari i “Dardanëve”…

Delo.autor

“NE E KISHIM NDJEKUR ATË/ Paulo Maldini zbulon prapaskenën: Lozano ishte afër transferimit te Milani, por…

Delo.autor

ZBULON PRAPASKENAT E MERKATOS/ Rrëfehet sulmuesi brazilian: Milani më kërkoinë ekip, madje ata ofruan…

Delo.autor

Leave a Comment