Futboll Sport

SHQIPËRIA E PAPËRMBAJTSHME/ Kapiteni Hysaj çon peshë stadiumin

Kapiteni Hysaj ka kaluar në avantazh përsëri Shqipërinë pas një aksioni fantastik të Rei Manaj. Shqipëria u trondit pak nga goli i Sigurdsson dhe barazimi i befasishëm i Islandës por situata zgjati shumë pak.

Sërish një gol nga mbrojtja, kësaj radhe nga Elseid Hysaj i cili shënon golin e parë me fanellën e kombëtares kuqezi.

Related posts

UFC-227: Dillashaw e Garbrandt “ballë përballë”, ja reagimet

Sadik.Autor

Shorti i Serisë A/ Skuadrat italiane mësojnë sot përballjet e sezonit 2018-2019

Isa.Autor

Ducati zgjedh Dovizioso për të ardhmen, rrit ofertën për italianin

Sadik.Autor

Leave a Comment