Futboll Kategoria Superiore Sport

TIRANA-SKËNDERBEU/ Dy raste të arta shënimi, portieri Bakaj bën heroin (VIDEO)

Po luhet në “Selman Stërmasi” sfida mes Tiranës dhe Skënderbeut e vlefshme për javën e 4-t të Kategorisë Superiore. Një përballje tepër interesante, teksa bardheblutë vijnë si favoritë në letër, përballë një Skënderbeu me shumë probleme këtë sezon.

Fantastik Edvan Bakaj në minutën e 20. Portieri i mohon një gol të sigurt Dejvi Bregut, i cili provon me një gjuajtje mjaft të bukur nga goditja e dënimit!

Mundësi e artë për Ngo në minutën e 14 që del para portierit por gabon me gjuajtjen e tij.

Related posts

“NUK DIMË ASGJË PËR FUTBOLLIN SHQIPTAR”/ Menaxheri i Volfsburgut: Do ta studiojmë Kukësin

Delo.autor

Golat më të bukur të Messit, në kampionatin spanjoll për sezonin 2017-2018-të (VIDEO)

Sadik.Autor

Partizani ironizon keq FSHF-në: Shënon ‘gola’ spektakolarë në çdo ndeshje…

Sadik.Autor

Leave a Comment