Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Wolves-Chelsea. Rezultati 0-3

Po luhet ndeshja e mes Wolves dhe Chelsea.

Frank Lampard vazhdon t’iu besojë të rinjve, Mount dhe Abraham, derisa lojtarë si Pedro, Giroud, Pulisic janë në stol.

 

 

MINUTA E 41/ Chelsea shënon golin e tretë falë Tammy Abraham.

MINUTA E 34/ Chelsea dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Tammy Abraham.

MINUTA E 32/ Chelsea kalon në avantazh me golin e shënuar nga Fikayo Tomori.

Nis sfida

LIVE/ Wolves – Chelsea 0-3

Related posts

E BUJSHME NË SUPERIORE/ Do të largohet nga Teuta në janar, ja e ardhmja e mesfushorit Kallaku

Delo.autor

Pjesa e parë/ Partizani ngec me Lushnjen, vendasit befasojnë kryeqytetasit

Sadik.Autor

“ÇMENDURI”/ Pornostarja ofron shumën marramendëse për shaminë që Messi fshiu lotët: Nuk e di nëse…

Delo.autor

Leave a Comment