Futboll Ligue 1 Sport

U TRANSFERUA NË FRANCË/ Shpërthejnë “memet” pas kalimit të Icardit tek PSG (FOTO)

Pas transferimit të Mauro Icardit tek Interi, kanë vërshuar në rrjetet sociale, edhe “memet”, për një nga “telenovelat” e kësaj merkatoje vere, që zgjati deri në minutat e fundit të saj.

Tifozët e Interit të gëzuar për largimin e argjentinasit, ashtu si drejtori Marota, janë disa nga imazhet që sheh kudo nga tifozët italianë.

Por, nuk mungon as thirrja e Wand Narës, ku tifozët shprehen ironikisht me fjalët e saj, se Icardi është larguar për vetëm 1 vit në huazim, e nga sezoni tjetër do e kenë sërish në Milano.

Related posts

Klopp pranon gabimin: Ku e dija unë që bota do të ndryshonte kaq shumë

Sadik.Autor

Nëse largohet Jardim, Monaco do të tentojë Gallardon e River Plate

Sadik.Autor

Raiola dëshiron ta largojë Donnarumman nga Milani, ndërsa Reali, PSG dhe Juve kërkojnë shërbimet e tij

Q.Autor

Leave a Comment