Gossip

VERA PËR TË NUK KA MBARUAR/ E dashura e Ruganit në super formë, “çmend” fansat me FOTOT e saj

Ndonëse Daniele Rugani nuk po kalon një formë të mirë, teksa është në stolin e rezervave te Juventusi, nuk mund të thuhet e njëjta gjë edhe për të dashurën e tij.rugani

Mikaela Persiko njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale, të cilat menjëherë tërheqin vëmendjen e fansave të saj.
Në një postim së fundmi në “Instagram”, Mikaela ka postuar një foto, teksa shkruan: “Vera po mbaron dhe tani do të fillojë një sezon i ri.”, si mënyrë për të përshëndetur përfundimin e një vere të nxehtë.

Megjithatë ajo që po tërheq më shumë vëmendje në foton e postuar, janë format fizike që ajo ka. Ndjekësit e saj të shumtë janë të mahnitur pas linjave të saj, gjë të cilën nuk kanë nguruar ta shprehin edhe në komentet e shumta.

Pavarësisht se Rugani nuk po aktivizohet te Juventusi, të paktën mbrojtësi italian mund të gjejë ngushëllim te partnerja e tij.

2

miki

michela

michaela

mikaela

mikaelaa

 

Related posts

“TRADHËTON” MOTO GP PËR JUVEN/ Njihuni me modelen SEKSI një mrekulli e vërtetë… (FOTO)

Isa.Autor

POZON NUDO/ MOTRA e talentit të Romës nuk di të ndalet, I TËRBON të gjithë në Itali (FOTO)

Isa.Autor

PAS DASMËS MADHËSHOTRE/ Sergio Ramos shijon pushimet në Egjipt (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment