Gossip

ËSHTË MOTRA E MESFUSHORIT TË INTER/ Emma Brozovic bën basketbollisten për një ditë (FOTO)

Ema Brozovic, motra bukuroshe e mesfushorit të Interit Marcelo Brozovic shkon në kosh me të fejuarin e saj Vuk Lazic i cili konsiderohet si një nga shpresat e mëdha të basketbollit kroat.

Një aksion i realizuar në çift dhe i treguar në Instagram nga Ema Brozovic.

Related posts

BOTËRORI I FATIT/ Bukuroshja bjelloruse, një histori suksesi në “RUSI 2018” (FOTO)

Delo.autor

ÇMEND INSTAGRAMIN/ Tifozja e Juventusit poston FOTO “TË NXEHTA”

Isa.Autor

U TËRHOQ NGA FUTBOLLI/ Ish-sulmuesi ka të gjithë kohën e lirë për bashkëshorten seksi (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment