Gossip

ËSHTË MOTRA E MESFUSHORIT TË INTER/ Emma Brozovic bën basketbollisten për një ditë (FOTO)

Ema Brozovic, motra bukuroshe e mesfushorit të Interit Marcelo Brozovic shkon në kosh me të fejuarin e saj Vuk Lazic i cili konsiderohet si një nga shpresat e mëdha të basketbollit kroat.

Një aksion i realizuar në çift dhe i treguar në Instagram nga Ema Brozovic.

Related posts

Studentja: Ja sa më ofroi Sanchez për të kaluar një natë me të

Q.Autor

PAS TRISHTIMIT VIJNË PUSHIMET/ Messi po shijon kohën me familjen. Ja FOTO e veçantë

Delo.autor

FOTO/ Djali nga Vlora kap skedinën ‘e çmendur’, 8 ndeshje dhe…

Q.Autor

Leave a Comment