Gossip

FORMAT E SAJ TRUPORE TË LËNË PA FJALË/ Tifozja më seksi se kurrë për Fiorentinën (FOTO)

Alice Bertoletti, është një modele superseksi nga Firence që ka në zemër skuadrën e Fiorentinës dhe këtë e tregoi edhe në programin televiziv “Ciao Darwin” kur mori pjesë si rivale e Juventusit në puntatën e skuadrave të tjera kundër bardhezinjëve. Megjithatë në Instagram Alice është në zemrat e tifozëve të të gjitha skuadrave të Serie A me tatuazhet, linjat e saj seksi dhe format trupore që të lënë pa fjalë. Gjithsesi zemra e saj rreh për Chiesa dhe Ribery me shokë të cilët do të kërkojnë të vazhdojnë ecurinë pozitive në Serie A për të kënaqur edhe Alicen.

Related posts

Neymar në ditëlindjen e së motrës, mungon Bruna Marquezinhe (FOTO)

Q.Autor

NGREJNË TEMPERATURAT NË VERË/ Erjona Sulejmani dhe Rike Roçi NDEZIN Ibizën me poza PROVOLUESE (FOTO)

Delo.autor

PRETENDONTE SE ISHTE PËRDHUNUAR NGA NEYMAR/ Por modelja mund ta pësojë keq, ja akuzat që merr

Delo.autor

Leave a Comment