Futboll Kategoria Superiore Sport

PAS DËNIMIT NGA DISIPLINA/ Partizanit i rikthehen tifozët për sfidën ndaj “korçarëve”, ja çmimi i biletave

Partizani do të presë ditën e enjte, Skënderbeun në “Selman Stërmasi”, në ndeshjen e vlefshme për Kategorinë Superiore.

Në këtë sfidë të kuqtë do të kenë mbështetje edhe tifozët, të cilët kanë mundësinë të ndjekin skuadrën e tyre nga shkallët e stadiumit, pas dënimit që Komisioni i Disiplinës kishte dhënë.

Nëpërmjet një njoftimi në rrjetet sociale, klubi i kuq ka publikuar çmimet e biletave, aty ku më e shtrenjta kushton 1000 lekë të reja, ndërsa më e lira 300 lekë të reja

biletat

Related posts

RIKTHEHEN TEK FITORJA/ Kampionët e Anglisë mposhtin Sheffield dhe ngjiten në vendin e tretë

Delo.autor

KLUBI “KATALANAS” PËRMBUSH SYNIMIN/ Arrihet marrëveshja, ylli i Barcelonës rinovon deri…

Delo.autor

INTER FUTET NË GARË PËR POGBA/ Drejtuesit e “Djajve të Kuq” i vendosin kushte “Zikalërve”

Delo.autor

Leave a Comment