Europa League Futboll Sport

GOL NË SEKONDAT E FUNDIT NË EUROPA LEAGUE/ Wolves lë me pasoja tifozin kundërshtar (VIDEO)

Turqit e Besiktas kanë luajtur me anglez e Wolves gjatë mbrëmjes së enjte në stadiumin Vodafone Park të Stambollit.

Teksa për 90 minuta rezultati mbeti i pandryshuar, qendërmbrojtësi i miqve ka shënuar golin e fitores në sekondat e fundit të takimit.

Ishte Boly ai që i dha fitoren skuadrës së Premier League duke fituar tri pikë të rëndësishme, por rrjeta e tij ka shkaktuar një viktimë.

Një prej tifozëve vendas ka pësuar një infarkt në shkallët e stadiumit dhe atë ja ka shkaktuar goli i skuadrës kundërshtare.

Tifozi ndodhet në spital dhe gjendja e tij është e rëndë.

Related posts

ÇUDIT EDER/ Me Conten, Italia do të kishte shkuar në Rusi me cigare në…

Isa.Autor

DERBI MILANEZ/ “Kuqezinjtë” kanë shancet të thyejë mallkimin 3-vjeçar, ja rezultatet e fundit

Delo.autor

SHTYHET DEBUTIMI NË “SERIE A”/ Nedved flet për sëmundjen e Sarrit: Ja kur kthehet…

bora.autor

Leave a Comment