Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Barcelona-Sevilla. Rezultati 3-0

Lionel Messi është sërish titullar për Barçën, pasi shkëlqeu kundër Interit në Champions League dhe tregoi se dëmtimi i takon të kaluarës.

Ai do të tentojë të lë gjurmë edhe në takimin e sotëm, sidomos pas dështimit të Atletico Madrid, për t’iu afruar Real Madridit në renditje.

Aktualisht, Reali prin në La Liga me 18 pikë, pesë më shumë se Barça 13 pikë.

 

 

LIVE/ Barcelona – Sevilla 3-0

 

MINUTA 35/ Barcelona thellon shifrat me golin e shënuar nga Ousmane Dembele.

MINUTA 32/ Barcelona thellon shifrat me golin e shënuar nga Arturo Vidal.

MINUTA 27/ Barcelona kalon në avantazh me golin e shënuar nga Luis Suarez.

MINUTA 1/ Nis sfida

Related posts

SHOKOHEN madrilenët/ Konfirmohet mungesa e madhe kundër Bayernit

Sadik.Autor

LIVE/ Partizani-Bylis. Mbyllet pjesa e parë, rezultati 2-1

Delo.autor

BASTET/ Ndeshja e kthimit kundër Shirokit, Vllaznia favorite për triumfin

Delo.autor

Leave a Comment