Ndeshjet Live Sport

LIVE/ Po luhet ndeshja Roma-Milan. Rezultati 2-1

Roma vjen në këtë ndeshje pas barazimit 0-0 me Sampdorian, kurse Milani pas barazimit 2-2 në San Siro me Leccen.

Derbi mes Romës dhe Milanit do të zhvillohet në “Olimpico” nga ora 18:00.

 

LIVE/ Roma – Milan 2-1

 

MINUTA 59/ Roma kalon në avantazh me golin e shënuar nga Nicolo Zaniolo.

MINUTA 56/ Milan barazon shifrat me golin e shënuar nga Theo Hernandez.

MINUTA 46/ Mbyllet pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 38/ Roma kalon në avantazh me golin e shënuar Edin Dzeko.

MINUTA 1/ Nis sfida

Related posts

Tefik OSMANI “harron” të ardhmen dhe godet në rrjetet sociale: Dëgjoni edhe regjisorin prapa skene

Isa.Autor

TIFOZËT “PUSHTOJNË” FUSHËN PAS DUELIT/ Ja pamjet nga festa e “çmendur” e Partizanit (VIDEO)

Delo.autor

​ARSENAL – FULHAM/ “Topçinjtë” kërkojnë të kthehen tek fitoret (FORMCACIONET ZYRTARE)

Delo.autor

Leave a Comment