Futboll Seria A Sport

NUK NDALET LAZIO/ Realizon dy gola në 1 minutë, ja “PERLAT” (VIDEO)

Rihapet ndeshja në “Olimpico”.

Lazio ka ngushtuar diferencat në 3-2 falë dy golave të shpejtë të realizuar në harkun e një minute.

Immobile ka realizuar të parin për bardhekaltrit nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 69-të, teksa Correa ka shënuar të dytin në të 70-ën me një të djathtë të frikshme.

Related posts

(VIDEO) ZJARR dhe “Kaos”, ja si e “karikojë” tifozët skuadrën e Ajax-it përpara ndeshjes Ajax – Feyenoord

Q.Autor

CHAMPIONS LEAGUE/ Gafë e pafalshme, Krivtsov shkakton autogol ndaj Real Madrid (VIDEO)

Delo.autor

“PËRBINDËSHI I TROFEVE”/ Askush si Raphael Varane; Ja sa tituj ka fituar francezi

Isa.Autor

Leave a Comment