Ekskluzive Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

SUPER GOLI I TRASHIT/ Mbrojtësi shqiptar poston videon NJË javë më pas dhe…

Ka kaluar një javë nga fitorja spektakolare ku Shqipëria triumfoi me “Poker” ndaj Moldavisë, gjithashtu zhvilluan një lojë perfekte.

Dominim absolut, që shoqërohet edhe me një rekord: Shqipëria nuk i kishte shënuar kurrë në një ndeshje kualifikuese tre gola në pjesën e parë.

Lorenc Trashi që shënon në debutim një super gol për Kombëtaren.

Mbrojtësi shqiptar së fundimi ka postuar në profilin e tij “Instagram” një video nga momenti i një aksioni ku e përfundoi me një super gol ndaj Moldavisë.

AlpeSport.al

Related posts

Skena të çmendura në West Ham: Tifozët e pushtojnë fushën të pakënaqur me drejtuesit

Q.Autor

SFIDA ELIMINATORE ISLANDË-SHQIPËRI/ Ja sa tifozë tifozë shqiptarë do të jenë në “Reykjavík”

Delo.autor

ËSHTË ZYRTARE/ Labinot Ibrahimi rinovon kontratën me Partizanin

Delo.autor

Leave a Comment