Futboll Kombëtarja Shqipëri Sport

TENTUAN TË ZVOGËLONIN BILATAT PËR SHQIPTARËT/ Ja sa tifozë “kuqezinj” do të jenë të pranishëm në stadium

Në mesditë, “Panorama Sport” publikoi ekskluzivisht problemin e biletave të shkaktuar nga federata turke. Tentativa për të zvogëluar në 1500 praninë e kuqezinjve nuk është realizuar dot nga pala turke. Para pak minutash, ka qenë zyrta për shtyp e FSHF-së që ka bërë me dije se pala turke është tërhequr dhe do të jenë 2500 shqiptarë nesër në stadiumin e Fenerbahçes.

“U tërhoqën. Do të jenë 2500 tifozë shqiptarë. Njoftoni të gjithë shqiptarët dhe tifozët e interesuar të ndjekin ndeshjen në stadium që ka nisur sërish shitja e biletave”, ka njoftuar zyra për shtyp e FSHF-së.

Related posts

MANE zbulon objektivat e Liverpulit/ Duam titullin me veshë të mëdhenj, jam më i shpejtë se…

Isa.Autor

PORTIERI I “SHPRESAVE” MBETET PA EKIPI/ Saimir Ujkani ndërpret kontratën me klubin turk…

Delo.autor

LAZIO-MARSEILLE/ Strakosha shpëton Lazio-n me këtë super pritje në sekondat e fundit (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment