Futboll Sport

E TURPSHME/ Shikoni si e shan Ronaldo Sarrin (VIDEO)

Raportet mes Cristiano Ronaldos dhe trajnerit Mauricio Sarri janë të acaruar. Një video e publikuar nga “Gazetta dello Sport”, portugezi shikohet se e ka sharë nga nëna teknikun e Juventusit në momentin kur u zëvendësua në takimin me Milanin. Nga video dëgjohet se Ronaldo i thotë “birë bushtre” Sarrit në momentin kur i drejtohet dhomave të zhveshjes.

Një situatë aspak e mirë në kampin e bardhezinjëve me drejtuesit e “zonjës së vjetër” që po mundohen të normalizojnë ekulibrat në skuadër.

Related posts

KANË FITUAR “TOPIN E ARTË”/ Ja superekipi me lojtarët që nuk kanë ngritur Championsin (FOTO)

Isa.Autor

PROBLEMET FINANCIARE/ Rikrijohet ekipi nga e para, nis nga Serie D klubi i njohur Italian…

Delo.autor

RIKTHEHET SËRISH NË RADARËT E ROMËS/ Mesfushori me origjinë shqiptare kërkohet me ngulm nga Mourinho

Delo.autor

Leave a Comment