Futboll Sport

EURO 2020/ Publikohet lista e lojtarëve të Gjermanisë, marrin ftesë disa talente (FOTO)

Gjermania ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjet e nëntorit ndaj Bjellorusisë dhe Irlandës e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020.

Trajneri Joachim Low ka ftuar disa lojtarë të ri, për dy ndeshjet vendimtare, që do ta vendosin fatin e Gjermanisë për Kampionatin Europian.

Ja të ftuarit ku mes tyre nuk mungojnë disa talente:

Image

Related posts

“JUVENTUS M*T”/ Muntari “tërbon” tifozët bardhezinj. Plas “lufta” në rrjetet sociale

Delo.autor

TRONDITET MILANI/ Gattuso me probleme formacioni, dy lojtarë në DYSHIM para derbit

Isa.Autor

Dy gola për 5 minuta, Argjentina e Islanda e mbyllin në barazim të paren (VIDEO)

Sadik.Autor

Leave a Comment