Futboll La Liga Sport

NUK DI TË NDALET/ “Pleshti” merr ekipin përdore, “Tërbohet” komentatori (VIDEO)

Lionel Messi ka shënuar golin e tretë për Barcelonën në ndeshjen kundër Celta Vigos për 3-1. Sërish Messi, sërish me goditje dënimi. Një ndër më të mirët e historisë merr ekipin e tij përdore në këtë moment të vështirë që po kalonte dhe e nxjerr në krye.

Related posts

ÇFARË TURPI/ Lojtari i NJOHUR i Newcastle nuk shënon me portën e boshatisur (VIDEO)

Isa.Autor

GJITHNJË E MË LARG SHQIPËRISË/ Durmishaj zgjedh përfaqësuesen helene, në Greqi binden…

Delo.autor

SFIDA NDAJ WERDER BREMEN/ Bayerni kërkon fitore në Bundesliga, ja formacionet zyrtare… (FOTO)

Isa.Autor

Leave a Comment