Futboll Gossip Sport

E FEJUARA E DE LIGT I “ÇMEND” TË GJITHË/ Shikoni veshjen provokuese në ceremoninë e “Topi i Artë” (VIDEO)

Para pak minutash ka nisur ceremonia e “Topi i Artë”, ku do të zgjidhet lojtari më i mirë i vitit  2019.

Aty kanë mbërritur lojtarë të shumtë, të cilët shkëlqyen në këtë vit. Një ndër ta ishte edhe mbrojtësi i Juventusit, Matajs De Ligt, i cili ishte i shoqëruar nga e fejuara e tij, Aneki Molenar.

Ishte pikëriksht kjo e fundit që tërhoqi vëmendjen e të gjithë të pranishmëve në këtë ceremoni.

Molenar u shfaq në krahë të mbrojtësit holandez, më një veshje tepër provokuese. Kjo tërhoqi vëmendjen e të gjithëve, dhe tashmë ka filluar të bëjë xhiron në rrjetet sociale.

Për më shumë shikoni videon:

Related posts

TRONDITET PARISI/ NAPOLI i jep “leksione” parizienëve me një gol të “çmendur” (VIDEO)

Isa.Autor

“BLERJA MË E RE”/ Duarte prezantohet tek Milan: Ndihem shumë i lumtur që jam pjesë e ‘kuqezinjëve’

Delo.autor

EUROPA LEAGUE/ Mbyllen shpresat, Kane hesht Shkëndijën pas pasimit të Son (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment