Futboll Sport

“SHPËRTHYEN”/ Shikoni si reaguan fëmijët e Messit kur babai i tyre fitoi “Topin e Artë”

Lionel Messi fitoi për herë të gjatë në karrierë “Topin e Artë”. Në “Theatre du Chatelet” të Parisit u zhvillua ceremonia e dhënies së çmimit “Topi i Artë 2019” ku Messi ishte i shoqëruar nga gruaja dhe dy fëmijët e tij.

Në momentin kur Didier Drogba zbuloi emrin e fituesit të çmimit, Thiago dhe Mateo ‘shpërthyen’ nga gëzimi.

Kjo është njëra ndër videot më të pëlqyera në rrjetet sociale, në 24 orët e fundit.

 

Related posts

Keita zbarkon në Milano, flet si lojtar i Interit: Jam këtu prej Spallettit

Sadik.Autor

Dita nuk fshihet: Jemi Skënderbeu, luajmë për titull

Isa.Autor

EUROPA LEAGUE/ Formacionet zyrtare: Surprizon Cungu, ul Çyrben në stol

Isa.Autor

Leave a Comment