Futboll Kategoria Superiore Sport

MBROJTËSIN BELICA E “TRADHËTON” KARRIGIA/ Shikoni reagimin epik të Hygerta Sakos në studio (VIDEO)

Një moment tepër gazmor u regjistrua në emisionin “Rubrika Sportive” të cilin moderatorja Hygerta Sako, vendosi ta ndante me ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”.

HYGERTA

Bëhet fjalë për mbrojtësin Egzon Belica. Futbollisti i Partizanit, ishte i ftuar në studio, e teksa po fliste, u tradhtua nga karrigia e cila u ul. Në këte moment moderatorja, nuk e ka mbajtur dot të qeshurën teksa ka ndalur regjitrimin.

Ky moment normalisht që nuk u transmetua në emision, ndërkohë që në videon e publikuar, Hygerta shkruan: “Serioziteti në maksimum derisa të punon rreng karrigia”.

Related posts

LIVE/ Portugal-Switzerland, Ronaldo kalon portugzët në avantazh

Delo.autor

“VENDASIT” KALUAN NË AVANTAZH/ Një gafë e Guardiolas dhe VAR shpëtojnë Real Madridin (VIDEO)

Delo.autor

SHËNOHET GOLI I VITIT/ Gervinho MREKULLON me stilin  “alla” Weah (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment