Futboll Gossip Sport

ËSHTË PARTNERJA E RONALDOS/ Joga, sekreti i formës së Georgina Rodriguez (FOTO)

Georgina Rodriguez më në formë se kurrë dhe për këtë meritat i ka Joga, një sport që e fejuara e Cristiano Ronaldos e aplikon shpesh.

Për kënaqësinë e fansave të saj në Instagram, Georgina ka publikuar disa foto duke bërë Joga.

Falë edhe 5-herë fituesit të Topit të Artë modelja argjentinase është bërë shumë e famshme dhe tashmë numëron 14,3 milionë ndjekës në Instagram.

Related posts

BASKETBOLL/ Vllaznia tjetër përforcim në merkato, vjen organizatori amerikan…

Delo.autor

TALENTI “SHPËRTHEN” NË SERIE A/ Flet babai i futbollistit: Nëse do “flijohej” nga Roma, mund ta zgjedhë vetëm…

Delo.autor

Dua Lipa feston si “e çmendur” golin e Anglisë (FOTO)

Sadik.Autor

Leave a Comment