Futboll Seria A Sport

I JASHTËZAKONSHËM/ Dybala le pa fjalë Sarrin dhe gjithë tifozët me këtë gol (VIDEO)

Juventus ka trefishuar shifrat ndaj Udineses në minutën e 58-të me një kryevepër të Paulo Dybalas.

Argjentinasi ka shënuar një gol magjik, teksa pas një kundërsulmi ka ndalur topin në trekëndësh,

duke lënë gojëhapur të gjithë stadiumin dhe mbi të gjithë trajnerin Sarri.

Related posts

“NE DO TË BËJMË MË TË MIRËN NDAJ SHAMROK DHE…”/ Mbrojtësi Kotobelli: Duke dhënë maksimumin, kemi…

Delo.autor

Ronaldo një lider, zbuloni mesazhin që i ka përcjellë futbollistëve të Realit

Q.Autor

KUPA E BOTËS/ Ligjet e Katarit frikësojnë tifozët: Dënim me vdekje nëse kapen duke kontrabanduar drogë

bora.autor

Leave a Comment