Futboll La Liga Sport

I JASHTËZAKONSHËM/ “Pleshti” driblon kundërshtarët dhe realizon me një “PERLË” (VIDEO)

Kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi ka shënuar golin e tre të të Barcelonës pas një super depërtimi.

Ai arriti që t’i shmanget mbrojtës së Leganes dhe të shënoj golin e tretë për katalunasit.

Barcelona po e dominon ndeshjen dhe po e ka kontrollin e ndeshjes.

Me kete fitore Barcelona kalon ne fazën tjetër të Kupës së Mbretit.

Related posts

ZYRTARE/ Kontratë 2-vjeçare, skuadra italiane i beson sërish pankinën ish-sulmuesit të Italisë

Delo.autor

ZBULOHET SHIFRA E MAJME/ Ja sa milionë euro do të përfitonte Kosova nëse kualifikohej në Europian

Delo.autor

DEKLARATA E BUJSHME E YLLIT BRAZILIAN/ Neymar: Them mjaft, ka ardhur momenti që futbolli…

Delo.autor

Leave a Comment