Futboll Seria A Sport

NUK KA MË DYSHIME/ Juventusi dhe PSG arrijnë marrëveshjen e bujshme të shkëmbimit

Nuk ka më dyshime, Juventusi dhe PSG kanë arritur marrëveshjen mes tyre. Shkëmbimi i Kurzawas dhe De Sciglios është thjeshtë çështje orësh. Francezi do t’u bashkohet kampionëve të Italisë, ndërsa italiani do t’u bashkohet kampionëve të Francës.

Gazetari Fabricio Romano shkruan në profilin e tij në Twitter se marrëveshja mes palëve është arritur dhe nuk ka më asgje për t’u diskutuar. Ata do të shkëmbejnë lojtarët dhe janë dakordësuar dhe detajet e këtij operacioni. Të dy lojtarët kanë qenë dakord për të ndryshuar ambient se nuk kanë pasur shumë hapësira në këtë fillim viti.

Related posts

PLAS TE MILANI/ Bakayoko nuk pranon të futet në fushë. Shihni si e shan Gattuson

Delo.autor

LIVE/ LIGA E KOMBEVE: Në pritje të duelit Holandë-Gjermani, mësoni të gjitha rezultatet në kohë reale

Isa.Autor

LAÇI publikon çmimet e biletave për ndeshjen kundër Anorthosis, mesazh të rëndësishëm për tifozët

Isa.Autor

Leave a Comment