Futboll La Liga Sport

PËRBALLJA NDAJ REAL MADRID/ Kryetari i Bashkisë së Salamankës: Ngjyrën e bardhë e përdor vetëm për…

Kryetari i Bashkisë së Salamankës (qytet i skuadrës Unionistas, që do të luajë me Realin në Kupën e Mbretit), Karlos Karbajo i ka surprizuar të gjithë me deklaratën e tij.UNIONISTAS

Ai nuk e ka konfirmuar prezencën në stadiumin “Las Pistas” duke thënë se është tifoz i Barcelonës.

Karbajo thumboi madrilenët dhe sipas tij ngjyra e bardhë është për këmishët. “Nuk e di nëse do të shkoj për ta parë ndeshjen. Unë jam tifoz i Barcelonës dhe të bardhën (ngjyrën) e përdor vetëm për këmishën”, tha ai. Megjithatë, shpreson që kjo ndeshje të jetë një festë për qytetin.

Related posts

TROFEU MBETET NË MADRID/ Ky është reagimi i REALIT pasi Modric fitoi “Topin e Artë” (FOTO)

Isa.Autor

PO BËHET VIRALE/ Shikoni si trajneri i famshëm pastron borën në fushë së bashku me punëtorët (VIDEO)

Delo.autor

Shifrat dhe faktet që duhet të dini nga triumfi i Belgjikës ndaj Brazilit…

Isa.Autor

Leave a Comment