Ekskluzive Futboll Gossip Sport

RONALDO, RONALDO DHE…RONALDO! 13 yjet e futbollit që mbajnë ORA me shifra të “çmendura”

Nuk janë të pakrë që parapëlqejnë të bëjnë shpenzime tejet luksoze. Disa prej tyre duket se janë të apasionuar pas orave që kushtojnë sa një shtëpi.

Pagat e tyre që arrijnë shifra stratosferike dhe fitimet që marrin nga sponsorat ia bëjnë më të lehtë të plotësojnë çdo dëshirë, mjafton vetëm ta mendojnë dhe ajo realizohet si me magji.

Orat janë nga markat prestigjoze si: Patek Philippe, Audemas Piguet, Franck Muller, Bulgari, Richard Mille, Breguet që kapin vlerën nga 100 mijë dollarë deri në miliona.

AlpeSport.al ju rendit 13 yje të fubollit të apasionuar pas orërave… Ronaldo “llogaritet” disa herë.

  1. ZLATAN IBRAHIMOVIC

12. JESSE LINGARD

11. SERGIO RAMOS

10. FRANK LAMPARD

9. SAMIR NASRI

8. DAVID BECKAM

7. CRISTIANO RONALDO

6. WILLIAN

5. CRISTIANO RONALDO

4. CRISTIANO RONALDO

3. PEP GUARDIOLA

2. CRISTIANO RONALDO

  1. CRISTIANO RONALDO

Footballers' top 13 most expensive watches

Footballers' top 13 most expensive watches 💰

Gepostet von Oh My Goal am Montag, 6. Januar 2020

Related posts

Presidenti i PSG-së në telashe, gjobitet me 18 milionë euro nga gjykata e Egjiptit

Q.Autor

Jurgen Klopp i lumtur me shortin e Ligës së Kampionëve

Q.Autor

“DRIDHET” ATLETICO MADRID/ Ylli i madh i madrilenëve ka kërkuar LARGIMIN në janar

Isa.Autor

Leave a Comment