Futboll Gossip Sport

35 VJETORI I RONALDOS/ Georgina merr të gjithë vemendjen me super urimin

Futbollisti i njohur Cristiano Ronaldo feston sot ditëlindjen. Ai ka mbushur 35 vjeç dhe në ditën e tij të veçantë janë të shumtë njerëzit që e kanë uruar, duke përfshirë familjarë, miq e fansa.

Partnerja e tij Georgina, e ka surprizuar me një tufë trëndafilash të bardhë. Ajo ka publikuar në Instastory një foto të Ronaldos një foto duke pozuar pranë tyre dhe i ka bërë një urim vërtetë të ëmbël.

“Për 1000 vite të tjera krah teje, të duam babi”- shkruan Georgina.

Related posts

WOLFSBURG-BAYERN MUNICH/ Pas një super aksioni, Coman zhbllokon sfidën për “bavarezët” (VIDEO)

Delo.autor

MUNGOI NË FUSHË NDAJ KUKËSIT/ Por lojtari i Tiranës e shijon ndeshjen nga tribuna me bukuroshen seksi (FOTO)

Delo.autor

Neymar kthehet nga lendimi brenda dy-tri jave

Sadik.Autor

Leave a Comment