Bundesliga Futboll Sport

BAYERN I PANDALSHËM/ Gnabry tallet me mbrojtjen dhe mposht Kolnin (VIDEO)

Bayern Munchen duket i pandalshëm. Pasi shënoi dy herë në pesë minutat e para ndaj Koln, ekipi i Flick shënoi edhe golin e tretë në minutën e 12-të. Autor këtë herë ishte Gnabry, i cili pasi shmangu ndërhyrjet e dy mbrojtësve vendas çoi topin në rrjetë.

Related posts

LIVE/ Po luhet ndeshja Celta Vigo-Real Madrid, nis pjesa e dytë. Rezultati 0-1

Delo.autor

PAMJET/ Ka pishinë dhe pamje përrallore, shikoni vilën e re luksoze të Nejmar

Delo.autor

Rrëfimi i Igli Tares: Me Guardiolën flasim me mesazhe, Roberto Baxho është komplet…

Sadik.Autor

Leave a Comment